امروز : پنج شنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸

در لحظه

آخرین اخبار

اخبـــــار

افزایش قیمت نهاده ها مشکلاتی عدیده را برای تولیدکنندگان صنعت طیور پدید آورده است
تورج صارمی خبر داد

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه و جایگاه دام وزارت جهاد کشاورزی نیز در خصوص عدم نظارت و کنترل بر قیمت عرضه نهاده های وارداتی  ، واکنش نشان داد .
هلندی ها بدنبال ضریب تبدیل 1 در مزارع پرورش نیمچه های گوشتی!
طی 5 سال آینده روی میدهد

بنظر میرسد تا مزارع پرورش نیمچه های گوشتی در هلند در تلاشند تا طی پنج تا ده سال آینده ، ضریب تبدیل تولیدات خود را به 1 برسانند .
کنترل نامناسب جوندگان ، عامل اصلی آلودگی تخم مرغهای تولیدی در ایالات متحده به سالمونلا
FDA خبر داد

بر اساس گزارشات اولیه سازمان غذا و داروی ایالات متحده موسوم به FDA ، آلودگی جوندگان ساکن در مزارع پرورش طیور تخمگذار این کشور ، دلیل اصلی آلودگی بیش از 200 میلیون عدد تخم مرغهای مرجوعی طی روزهای گذشته بوده است .
ارتقای کارایی سیستمهای دامپزشکی در بیماریهایی چون آنفلوآنزا عملی خواهد شد
دکتر علی صفر ماکنعلی خبر داد

اولین جلسه کمیته ملی کلینیکال پاتولوژی به منظور ارتقای کارایی سازمان دامپزشکی کشور با محوریت کنترل بیماریهای دامی و شبکه ملی سلامت مواد غذایی( NRP) با حضور دکتر علی صفر ماکنعلی معاون بهداشتی پیشگیری سازمان و جمعی از متخصصان کلینیکال پاتولوژی در سازمان دامپزشکی کشور تشکیل شد .
استانداردهای تدوین شده برای صنعت طیور آمریکا قوی نیستند!
دفتر حسابرسی دولتی ایالات متحده مطرح ساخت

دفتر حسابرسی دولتی ایالات متحده بر این باور است که وزارت کشاورزی این کشور بایستی اقدامات بیشتری را به منظور کاهش بیماری های موجود در محصولات طیور این کشور تنظیم نماید .
آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان،در هفته ایی که گذشت!
اختصاصی

در حالی که کاهش فصلی رخداد بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جمعیت طیور در سرتاسر جهان همچنان ادامه دارد ، شیوع مواردی جدید در بنگلادش ، آفریقای جنوبی ، تایوان و توگو توسط سازمانهای جهانی تأیید شده است و مقامات چینی نیز گزارشهایی را مبنی بر رخداد مواردی جدید از این بیماری ، منتشر کرده اند .
محصولات طیور پاکستان ، عاری از هرگونه ترکیبات مضرر است
دولت این کشور خبر داد

رئیس انجمن طیور پاکستان از پایان یافتن تحقیقات دولتی در این کشور در خصوص احتمال استفاده یا عدم استفاده از ترکیبات مضرر و هورمون در صنعت طیور این کشور خبر داده است .

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه