امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۷
اختصاصی

دکتر مرتضی رضایی ، معاونت احتمالی جدید امور دام کشور کیست؟

به نظر میرسد تا طی حکمی ، دکتر رکنی ، معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی ، سکان این بخش حساس را به دکتر مرتضی رضایی واگذار خواهد کرد .
دکتر مرتضی رضایی ، معاونت احتمالی جدید امور دام کشور کیست؟
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۵ |
کد خبر : ۶۱۷ |
داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، دکتر مرتضی رضایی ، دکترای تخصصی در رشته علوم دامی ، گرایش تغذیه دام و طیور از دانشگاه تهران را دارد . وی در خردادماه 1390 ، بعنوان رئیس بخش پژوهشهای تغذیه دام موسسه تحقیقات علوم دامی کشور منصوب شد و پس از آن از سال 1393 ، مدیریت موسسه تحقیقات علوم دامی کشور را عهده دار بوده است .

این مقام مسئول در طول 17 سال فعالیت علمی خود سوابقی از قبیل مهندس مشاور تغذیه دام در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مرتبط با شرکت توسعه نیشکر خوزستان 1372-1371 و مدیریت داخلی مزرعه دامپروری آموزشی و پژوهشی دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران در سال 1373 را دارد.

وی  16مقاله علمی، پژوهشی و ترویچی در مجلات داخلی داشته ضمن ایکنکه مجری 12 طرح تحقیقاتی بوده و همکار 20 طرح تحقیقاتی بوده است . داوری مجله کشاورزی تولیدات دامی ، حضور در هیئت علمی مرکز تحقیقات  کشاورزی استان تهران و عضویت در گروه تحقیق و توسعه شرکت تعاونی 21 بیضا از جمله سوابق علمی و اجرایی وی میباشد .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه