امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶
اختصاصی

طی ساعات آینده مدیرعامل جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران معارفه خواهد شد

دکتر حسین شیرزاد که در گمانه زنی ها از وی بعنوان گزینه اصلی و جدی تعاون روستایی کشور نام برده می شد عهده دار مسئولیت سازمان مرکزی تعاون روستایی شده است .
طی ساعات آینده مدیرعامل جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران معارفه خواهد شد
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۹ |
کد خبر : ۷۱۱ |
داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، شنیده‌ها حاکی از آن است که علی اوسط هاشمی از پست خود استعفا داده است . استعفاء هاشمی به دلیل اختلاف نظر وی با وزیر جهادکشاورزی بر سر نحوه خرید حمایتی و تنظیم بازار محصولات کشاورزی به ویژه زعفران بوده است . هاشمی معتقد به حضور پر رنگ تر سازمان مرکزی تعاون روستایی در فعالیت های بازرگانی داخلی و خارجی محصولات کشاورزی با روش های مانند دخالت مستقیم در خرید، عرضه در بورس و صادرات بود اما، وزیر جهاد کشاورزی با حضور بیش از حد سازمان تعاون روستایی در امور بازرگانی مخالف است و نتیجه آن را پیچیده تر شدن امور و کندی صادرات می داند.

دیماه سال 96 بود که علی اوسط هاشمی ، استاندار سابق سیستان و بلوچستان ، به‌عنوان "مدیرعامل جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران" انتخاب و جایگزین حسین صفایی شد .

حسین شیرزاد متولد سال ۱۳۵۰ دارای دکتری توسعه کشاورزی است و پیش از انتصاب به عنوان دستیار وزیر مجری طرح تامین مالی و سرمایه‌گذاری‌های خارجی بخش کشاورزی بوده است .

امروز ، سه شنبه ، 18 اردیبهشت ماه 1397 ، طی مراسمی ، معارفه دکتر حسین شیرزاد برگزار و به جای علی اوسط هاشمی کار خود را در تعاون روستایی آغاز خواهد کرد .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه