امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری رهبری

لزوم فعالیت های رسانه ایی در صنعت طیور چیست؟
مصرف کنندگان محصولات در دوران "پسا حقیقت" قرار دارند

طی سالهای اخیر ، مصرف کنندگان محصولات طیور در سراسر جهان با تغییراتی نگران کننده برای تولیدکنندگان روبرو شده اند . نگرانی های مرتبط با رفاه حیوانات و سایر چالش های مخرب برای صنعت طیور را نمیتوان با بی تفاوتی به کناری گذاشت .
زمان تغذیه بوقلمونها در افزایش بهره وری آنها موثر است
محققین مصری کشف نمودند

زمان و ساعت تغذیه بوقلمون ها میتواند منجر به افزایش بهره وری این پرندگان شود .
آنفلوآنزای پرندگان با سرما میهمان کشورهای مختلف شده است!
WATT مطرح کرد

پایگاه اطلاع رسانی WATT لحظاتی قبل ، با انتشار سرمقاله ایی به بازگشت هوای سرد زمستانی به بسیاری از نقاط جهان و بازگشت دوباره آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان به  این مناطق پرداخت .
قوانین رفاه حیوانات صدای مرغداران آمریکایی را درآورد
دادگاه کالیفرنیا تحت فشار است

تولید کنندگان تخم مرغ در بیش از سیزده ایالت آمریکا بر علیه قوانین مصوب ایالت کالیفرنیا ، که نه سال پیش به منظور تامین رفاه پرندگان تحت پرورش مصوب شده بود ، به صورت قانونی اقدام نموده اند .
رخداد سالمونلا در اروپا افزایش یافته است
ECDC اعلام کرد

ظاهرا سالمونلا دست از سر اروپایی ها بر نمیدارد! بر اساس گزارش سالیانه اتحادیه اروپا ، درگیری انسانها با باکتری سالمونلا روبه کاهش نیست و میزان آن ثابت مانده است!
ویروس عامل بیماری آنفلوآنزا تا 96 ساعت در کود زنده می ماند!
امروز مشخص شد

مطالعه محققین در دانشگاه دیویس کالیفرنیا موید این موضوع میباشد که اغلب پرورش دهندگان بر این باور اشتباه تاکید دارند که ضدعفونی کننده های موجود در حوضچه های ورودی مزارع یا سالن های پرورش بخوبی پاپوش های آنها را ضدعفونی کرده و از ورود عامل بیماری آنفلوآنزای پرندگان به مزارع جلوگیری میکند .
محصولات طیور ویتنام آلودگی شدیدی دارند!
با بازرسی های سرزده مشخص شد

بر اساس نتایج به دست آمده از نمونه های اخذ شده از بازارهای محلی در 5 استان مختلف ویتنام ، تمامی طیور تحت فروش در این مناطق به باکتری E.Coli آلوده بوده اند .

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه