امروز : پنج شنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۰

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری رهبری

هلندی ها بدنبال ضریب تبدیل 1 در مزارع پرورش نیمچه های گوشتی!
طی 5 سال آینده روی میدهد

بنظر میرسد تا مزارع پرورش نیمچه های گوشتی در هلند در تلاشند تا طی پنج تا ده سال آینده ، ضریب تبدیل تولیدات خود را به 1 برسانند .
کنترل نامناسب جوندگان ، عامل اصلی آلودگی تخم مرغهای تولیدی در ایالات متحده به سالمونلا
FDA خبر داد

بر اساس گزارشات اولیه سازمان غذا و داروی ایالات متحده موسوم به FDA ، آلودگی جوندگان ساکن در مزارع پرورش طیور تخمگذار این کشور ، دلیل اصلی آلودگی بیش از 200 میلیون عدد تخم مرغهای مرجوعی طی روزهای گذشته بوده است .
استانداردهای تدوین شده برای صنعت طیور آمریکا قوی نیستند!
دفتر حسابرسی دولتی ایالات متحده مطرح ساخت

دفتر حسابرسی دولتی ایالات متحده بر این باور است که وزارت کشاورزی این کشور بایستی اقدامات بیشتری را به منظور کاهش بیماری های موجود در محصولات طیور این کشور تنظیم نماید .
آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان،در هفته ایی که گذشت!
اختصاصی

در حالی که کاهش فصلی رخداد بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در جمعیت طیور در سرتاسر جهان همچنان ادامه دارد ، شیوع مواردی جدید در بنگلادش ، آفریقای جنوبی ، تایوان و توگو توسط سازمانهای جهانی تأیید شده است و مقامات چینی نیز گزارشهایی را مبنی بر رخداد مواردی جدید از این بیماری ، منتشر کرده اند .
محصولات طیور پاکستان ، عاری از هرگونه ترکیبات مضرر است
دولت این کشور خبر داد

رئیس انجمن طیور پاکستان از پایان یافتن تحقیقات دولتی در این کشور در خصوص احتمال استفاده یا عدم استفاده از ترکیبات مضرر و هورمون در صنعت طیور این کشور خبر داده است .
ممنوعیت واردات گوشت مرغ از 20 شرکت برزیلی به اتحادیه اروپا قطعی شد
ساعاتی پیش روی داد

کمیسیون کشاورزی اتحادیه اروپا ، روز گذشته ممنوعیت خرید گوشت مرغ در حوزه این اتحادیه را از 20 شرکت و کشتارگاه برزیل به صورت رسمی اعلام نمود .
آیا پرونده آنفلوآنزای فوق حاد در عربستان سعودی مختومه شده است؟
اختصاصی

وزارت محیط زیست، آب و کشاورزی عربستان سعودی ساعاتی پیش اعلام نمود که طی 24 ساعت گذشته هیچ پرونده جدیدی از رخداد ویروس H5N8 آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در این کشور ثبت نشده است .

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه