امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰
در آمریکا روی داد

افزایش تولید محصولات ارگانیک طیور در سایه اعتماد و استقبال مصرف کنندگان

استفاده از جیره غذایی ارگانیک در روند تولید محصولات توسط پرورش دهندگان طیور ایالات متحده میتواند سبب اعتماد مصرف کنندگان شود . در واقع ، تولید کالاهای ارگانیک در بخش طیور ، با نیازهای روزافزون از سوی بازار مصرف ، روبرو شده است .
افزایش تولید محصولات ارگانیک طیور در سایه اعتماد و استقبال مصرف کنندگان
جمعه | ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۲ |
کد خبر : ۶۲۷ |
بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، این در حالی است که کمتر از یک درصد از کل تولیدات ذرت و سویا در ایالات متحده ، ارگانیک میباشد . اما سازمان USDA معتقد است که حجم حداکثری این تولیدات غلات در زیربخشهای طیور این کشور بخصوص در بخش تخمگذار مصرف شده است چرا که این صنعت توانسته است طی دهه گذشته به سرعت رشد کند و مشتریان نیز از بابت پرداخت هزینه ای آن اعتراضی نداشته باشند .

اما در این بین ، پیش بینی میشود تا صنعت طیور این کشور نیازمند کشت سریع بیش از 800.000 هکتار دیگر از محصولات ارگانیک باشند تا بتوانند جوابگوی نیازهای مشتریان روزافزون خود شوند . نیازی که بنظر میرسد تاکنون از کشورهایی چون ترکیه ، هند ، آرژانتین و اکراین تامین شده است . جان بیب ، مدیر اجرایی آژنس کشاورزی ارگانیک در این کشور موسوم به OFARM با انتشار گزارشی این نکته را تاکیید نمود که با توجه به قیمت دوبرابری محصولات غذایی ارگانیک نسبت به موارد عادی و تقاضای بسیار زیاد برای این محصولات در بخش طیور ، بازار خوبی برای تولید غلات فوق ایجاد شده است .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه