امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۴
NFU مطرح کرد

اعتراض مرغداران آمریکایی به برچسب گذاری گوشت مصنوعی طیور در این کشور

اتحادیه ملی کشاورزان ایالات متحده موسوم به NFU در تلاشند تا مقامات فدرال این کشور را در خصوص برچسب گذاری اجباری  محصولات پروتئینی که در آزمایشگاهها تهیه میشوند ، همانند گوشتهای مصنوعی ، تحت فشار قرار دهند .
اعتراض مرغداران آمریکایی به برچسب گذاری گوشت مصنوعی طیور در این کشور
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۹ |
کد خبر : ۶۳۵ |
بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، این اتحادیه با انتشار بیانیه ایی بر لزوم ذکر عنوان تولید مصنوعی ، پافشاری نموده است و مدیران آن بر این باورند که مصرف کنندگان چنین محصولاتی بایستی با توضیحات موجود بر روی برچسب ها به تفاوتهای اساسی میان تولیدات مزارع و تولیدات آزمایشگاهی ، پی ببرند .

 این اتحادیه از سوی دیگر ، طی مذاکراتی با اداره بازرسی مواد غذایی این کشور موسوم به FSIS از اجرای سریع این موضوع به شدت حمایت کرد . راجر جانسون ، ریاست اتحادیه ملی کشاورزان ایالات متحده معتقد است که ذکر عنوان "گوشت" بر روی محصولات مصنوعی تولید شده ، عملی غیرقانونی است . وی ادامه داد : تمامی محصولات غذایی تولیدی باید به روشنی برچسب گذاری شوند که به مصرف کنندگان تصمیمات آگاهانه ای بدهند و به تولید کنندگان نیز اجازه دهد تا تمایز محصولات خود را شرح دهند .

جانسون در پایان گفت : ذکر عنوان "گوشت"تنها بایستی در رویه های سنتی پرورش در مزارع استفاده شود و این اتحادیه تنها از نوع پرورشی آن ، تحت عنوان گوشت حمایت میکند .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه