امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۳
بدنبال رخداد آنفلوآنزا در نیمکره های شمالی و جنوبی زمین

شرکت کاب ونترس مزارع پرورش خود را در کشورهای مختلف پخش خواهد کرد

شرکت کاب ونترس در تلاش است تا با احداث و راه اندازی مزارع پرورش و تولید خود در بخشهای مختلفی در نیمکره شمالی و جنوبی جهان ، در هنگام رخداد آنفلوآنزا در مناطقی خاص ، به مدیریت تولیدات خود بپردازد .
شرکت کاب ونترس مزارع پرورش خود را در کشورهای مختلف پخش خواهد کرد
شنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۷ |
کد خبر : ۳۲۹ |
اخبار شرکتها

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، این شرکت اخیرا با راه اندازی مزرعه پرورش خود در کشور برزیل در تلاش است تا در مواقع رخداد آنفلوآنزا در نیمکره شمالی ، حجم تولدات خود را حفظ نماید تا فرآیندهای تولید جهانی دچار نقصان نشود . مدیران این شرکت به خبرنگاران گفته اند که مزارعی از این دست به تهیه و آماده سازی سفارشهای خاص در دوران عادی میپردازد و در زمان شیوع آنفلوآنزا ، حجم تولید خود را افزایش خواهد داد .

آلن ماچادو ، مدیر شرکت کاب ونترس در برنامه ریزی و تجارت خارجی گفت : این پلت فرم به نحوی استراتژیک طراحی شده است تا به تقاضای محصولات ما به خصوص در بخش طیور اجداد پاسخگو بوده و در هنگام ایجاد محدودیتهای آنفلوآنزا ، خلا احتمالی را پوشش دهد . از سوی دیگر ، اگرچه این بخش از توسعه شرکت ما مرتبط با شرایط یاد شده است ولیکن ، توانایی کاب ونترس در عرضه سهام پرورش در سرتاسر جهان و تقویت روابط بلندمدت با مشتریان را تقویت خواهد کرد .

Cobb-Vantress قدیمی ترین تولیدکننده جوجه های یکروزه گوشتی در جهان میباشد که به بیش از 120 کشور جهان خدمات ارائه میدهد .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه