امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸
پیش بینی های آقای مدیر!

آیا واردات مرغ نیز استارت خواهد خورد؟

به رغم تذکرات شفاهی و کتبی به صنف اتحادیه مرغ و ماهی ، بار دیگر مدیر این صنف ، نه تنها قیمت مرغ زنده را اعلام نمود ، بلکه بازار مرغ زنده کشور طی ماههای آینده را نیز پیش بینی کرد !
آیا واردات مرغ نیز استارت خواهد خورد؟
سه شنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۱ |
کد خبر : ۳۴۴ |
طیور گوشتی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، یوسفخانی روز گذشته طی اظهار نشری عجیب گفت : من هشدار می‌دهم در صورت ادامه روند موجود، تولید مرغ کم خواهد شد و در نتیجه قیمت آن بالا می رود و همان بحرانی ایجاد می‌شود که در بخش تخم مرغ به وجود آمد و شاهد قیمت 15 هزار تومانی مرغ خواهیم بود. موردی که شاید تقاضای غیر مستقیم از بخش دولتی به منظور تسهیل روند واردات این محصول پروتئینی با ارزش باشد . موضوعی که به طور حام ضربات جبران ناپذیری را بر پیکره بخش تولید گوشت مرغ در کشور وارد نماید .

این اظهار نظرهای عجیب از صنفی که به گفته مدیر آن ، بیش از 50 درصد از فعالین آن فاقد مجوز فعالیت رسمی و قانونی میباشند ، پس از آن منتشر شده است که هفته گذشته انجمن صنفی و اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی کشور در اقدامی مشترک از اعلام قیمت مرغ زنده توسط این اتحادیه اعتراض کرده بودند . حال بایستی منتظر ماند و دید که طی روزهای آینده ، صنف تولیدکنندگان گوشت مرغ در کشور چه واکنشی را نسبت به این جهت گیری ابراز خواهند نمود .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه