امروز : پنج شنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷
پیش بینی های آقای مدیر!

آیا واردات مرغ نیز استارت خواهد خورد؟

به رغم تذکرات شفاهی و کتبی به صنف اتحادیه مرغ و ماهی ، بار دیگر مدیر این صنف ، نه تنها قیمت مرغ زنده را اعلام نمود ، بلکه بازار مرغ زنده کشور طی ماههای آینده را نیز پیش بینی کرد !
آیا واردات مرغ نیز استارت خواهد خورد؟
سه شنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۱ |
کد خبر : ۳۴۴ |
طیور گوشتی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، یوسفخانی روز گذشته طی اظهار نشری عجیب گفت : من هشدار می‌دهم در صورت ادامه روند موجود، تولید مرغ کم خواهد شد و در نتیجه قیمت آن بالا می رود و همان بحرانی ایجاد می‌شود که در بخش تخم مرغ به وجود آمد و شاهد قیمت 15 هزار تومانی مرغ خواهیم بود. موردی که شاید تقاضای غیر مستقیم از بخش دولتی به منظور تسهیل روند واردات این محصول پروتئینی با ارزش باشد . موضوعی که به طور حام ضربات جبران ناپذیری را بر پیکره بخش تولید گوشت مرغ در کشور وارد نماید .

این اظهار نظرهای عجیب از صنفی که به گفته مدیر آن ، بیش از 50 درصد از فعالین آن فاقد مجوز فعالیت رسمی و قانونی میباشند ، پس از آن منتشر شده است که هفته گذشته انجمن صنفی و اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی کشور در اقدامی مشترک از اعلام قیمت مرغ زنده توسط این اتحادیه اعتراض کرده بودند . حال بایستی منتظر ماند و دید که طی روزهای آینده ، صنف تولیدکنندگان گوشت مرغ در کشور چه واکنشی را نسبت به این جهت گیری ابراز خواهند نمود .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه