امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۶
دبیر انجمن جوجه یکروزه مطرح نمود!!!

شرکت پشتیبانی اجازه افزایش قیمت مرغ را نمیدهد!

واردات تدریجی تخم مرغ نطفه دار یا جوجه یکروزه به صورت یکجا امری غیرعملی است و واردات تدریجی آن به نیت ایجاد تعادل بازار پاسخ مناسبی برای تعدیل بازار جوجه نخواهد بود و منجر به افزایش تولید گوشت مرغ خواهد شد .
شرکت پشتیبانی اجازه افزایش قیمت مرغ را نمیدهد!
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۶ |
کد خبر : ۳۷۹ |
طیور گوشتی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، غلامعلی فارغی ، دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه با اعلام این موضوع گفت : در شرایطی که قیمت فروش مرغ هنوز به بهای واقعی نرسیده ، بدیهی است این حجم واردات فاصله این محصول را با قیمت واقعی بیشتر کرده و تعدادی از مزارع که جوجه ریزی نموده اند را با خسارت جدی روبرو خواهد کرد . مضافا بر اینکه شرکت پشتیبانی دارای ذخایر مکفی گوشت مرغ میباشد و هرگز اجازه رشد قیمت این محصول در ایامی که انتظار افزایش دارد را نخواهد داد و در صورت افزایش تولید گوشت مرغ داخلی شاهد اتمام تاریخ انقاضای ذخایر پشتیبانی و عرضه به قیمتی پائین خواهیم بود .

وی گفت : ما در کشور دارای ظرفیت های مازاد در سطح مرغ مادر و اجداد می باشیم و کمبودهای احتمالی را براحتی میتوان در شرایط اقتصاد مقاومتی از داخل تامین نمود و هر میزان نیاز کشور باشد تولیدکنندگان داخلی قادر به تولید آن میباشند .

این گفته ها تحت شرایطی ابراز میشود که قیمت جوجه یکروزه طی روزهای گذشته افزایشی غیرمعمول را تجربه نموده است و بهای آن به مرز 3500 تومان رسیده است .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه