امروز : پنج شنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۷
دبیر انجمن جوجه یکروزه مطرح نمود!!!

شرکت پشتیبانی اجازه افزایش قیمت مرغ را نمیدهد!

واردات تدریجی تخم مرغ نطفه دار یا جوجه یکروزه به صورت یکجا امری غیرعملی است و واردات تدریجی آن به نیت ایجاد تعادل بازار پاسخ مناسبی برای تعدیل بازار جوجه نخواهد بود و منجر به افزایش تولید گوشت مرغ خواهد شد .
شرکت پشتیبانی اجازه افزایش قیمت مرغ را نمیدهد!
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۶ |
کد خبر : ۳۷۹ |
طیور گوشتی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، غلامعلی فارغی ، دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یکروزه با اعلام این موضوع گفت : در شرایطی که قیمت فروش مرغ هنوز به بهای واقعی نرسیده ، بدیهی است این حجم واردات فاصله این محصول را با قیمت واقعی بیشتر کرده و تعدادی از مزارع که جوجه ریزی نموده اند را با خسارت جدی روبرو خواهد کرد . مضافا بر اینکه شرکت پشتیبانی دارای ذخایر مکفی گوشت مرغ میباشد و هرگز اجازه رشد قیمت این محصول در ایامی که انتظار افزایش دارد را نخواهد داد و در صورت افزایش تولید گوشت مرغ داخلی شاهد اتمام تاریخ انقاضای ذخایر پشتیبانی و عرضه به قیمتی پائین خواهیم بود .

وی گفت : ما در کشور دارای ظرفیت های مازاد در سطح مرغ مادر و اجداد می باشیم و کمبودهای احتمالی را براحتی میتوان در شرایط اقتصاد مقاومتی از داخل تامین نمود و هر میزان نیاز کشور باشد تولیدکنندگان داخلی قادر به تولید آن میباشند .

این گفته ها تحت شرایطی ابراز میشود که قیمت جوجه یکروزه طی روزهای گذشته افزایشی غیرمعمول را تجربه نموده است و بهای آن به مرز 3500 تومان رسیده است .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه