امروز : پنج شنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸
altech مطرح کرد

هفت کشور برتر تولیدکننده خوراک در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

ساعاتی قبل نشریه معتبر WATT ، به معرفی هفت کشور برتر در تولید خوراک طیور در سطوح جهانی پرداخت .
هفت کشور برتر تولیدکننده خوراک در سال 2017 معرفی شدند
سه شنبه | ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۰ |
کد خبر : ۴۱۵ |
نهاده ها و نیازمندی ها

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، Alltech در بررسی 2018 Global Feed خود اعلام کرد که حجم جهانی خوراک 1.07 میلیارد مترمکعب است که 2.57 درصد ، نسبت به سال گذشته ، افزایش یافته است. بر اساس این بررسی ، هفت کشور در سطوح جهانی ، درصد قابل توجهی از کل تولید خوراک را تشکیل می دهند.

هفت کشور تولید کننده یاد شده عبارتند از چین ، ایالات متحده آمریکا ، برزیل ، روسیه ، مکزیک ، هند و اسپانیا . اگرچه تولید چین در مقایسه با سال گذشته 0.4 درصد کاهش یافته است ، اما هنوز هم سهم آن بیش از هر کشور دیگری میباشد . میزان تولید خوراک این کشور بیش از 186 میلیون تن تخمین زده میشود . این در حالیست که شش کشور دیگر ، رشد را در میزان تولیدات خود تجربه کرده اند .

ایالات متحده آمریکا طی سال گذشته ، 173 میلیون متر مکعب خوراک تولید کرده است که افزایشی 2 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان میدهد . برزیل 69.9 میلیون مترمکعب و افزایشی 1 درصدی ، روسیه  37.6 میلیون مترمکعب و افزایشی 19 درصدی . مکزیک 34.4 میلیون متر مکعب و افزایشی دو درصدی ، هند تولید 2/34 میلیون مترمکعبی و افزایشی 7 درصدی و در نهایت ، اسپانیا ، تولید 33 میلیون مترمکعب و افزایشی دو درصدی را تجربه کرده است .

در این بین روسیه که سال گذشته در رتبه هفتم این فهرست بوده است امسال با جهشی قابل توجه به رتبه چهارم رسیده است . این کشور دارای 569 کارخانه خوراک میباشد .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه