امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۵
altech مطرح کرد

هفت کشور برتر تولیدکننده خوراک در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند

ساعاتی قبل نشریه معتبر WATT ، به معرفی هفت کشور برتر در تولید خوراک طیور در سطوح جهانی پرداخت .
هفت کشور برتر تولیدکننده خوراک در سال 2017 معرفی شدند
سه شنبه | ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۰ |
کد خبر : ۴۱۵ |
نهاده ها و نیازمندی ها

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، Alltech در بررسی 2018 Global Feed خود اعلام کرد که حجم جهانی خوراک 1.07 میلیارد مترمکعب است که 2.57 درصد ، نسبت به سال گذشته ، افزایش یافته است. بر اساس این بررسی ، هفت کشور در سطوح جهانی ، درصد قابل توجهی از کل تولید خوراک را تشکیل می دهند.

هفت کشور تولید کننده یاد شده عبارتند از چین ، ایالات متحده آمریکا ، برزیل ، روسیه ، مکزیک ، هند و اسپانیا . اگرچه تولید چین در مقایسه با سال گذشته 0.4 درصد کاهش یافته است ، اما هنوز هم سهم آن بیش از هر کشور دیگری میباشد . میزان تولید خوراک این کشور بیش از 186 میلیون تن تخمین زده میشود . این در حالیست که شش کشور دیگر ، رشد را در میزان تولیدات خود تجربه کرده اند .

ایالات متحده آمریکا طی سال گذشته ، 173 میلیون متر مکعب خوراک تولید کرده است که افزایشی 2 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان میدهد . برزیل 69.9 میلیون مترمکعب و افزایشی 1 درصدی ، روسیه  37.6 میلیون مترمکعب و افزایشی 19 درصدی . مکزیک 34.4 میلیون متر مکعب و افزایشی دو درصدی ، هند تولید 2/34 میلیون مترمکعبی و افزایشی 7 درصدی و در نهایت ، اسپانیا ، تولید 33 میلیون مترمکعب و افزایشی دو درصدی را تجربه کرده است .

در این بین روسیه که سال گذشته در رتبه هفتم این فهرست بوده است امسال با جهشی قابل توجه به رتبه چهارم رسیده است . این کشور دارای 569 کارخانه خوراک میباشد .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه