امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۵

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری بهداشت و درمان

مروری جامع بر رویه های مقابله با بیماری انسفالومیلیت پرندگان ( AE )
دکتر علیرضا گائینی

انسفالومیلیت پرندگان ( AE ) از جمله بیماری های ویروسی است که مرغهای جوان ، قرقاول ، بلدرچین و بوقلمون را درگیر می کند . از مشخصه های بارز این بیماری میتوان به ataxia و لرزشهای سریع ، به خصوص در نواحی سر و گردن اشاره نمود . به دلیل رخداد چنین علائمی است که بسیاری از محققین ، از بیماری فوق به لرزش مسری یاد می کنند .
بررسی روش های کنترل بیماری نیوکاسل در طیور پرورشی
دکتر علیرضا گائینی

بیماری نیوکاسل ( ND ) یکی از مهمترین بیماری هایی است که طیور و سایر گونه های پرندگان را درگیر نموده و تهدیدی جهانی برای تولیدات طیور صنعتی در سراسر دنیا میباشد . ویروس های مشخصی ، عامل بروز این بیماری میباشند .
مقاله علمی : طراحی و ساخت سالنهای پرورش طیور در آب و هوای گرم
دکتر علیرضا گائینی

تاکنون مقالات بسیار زیادی در مورد تاثیرات آب و هوای گرم بر تولیدات طیور و نیازمندیهای مرتبط برای ساخت سالنهای مناسب با چنین محیطهایی نوشته شده است . اما در تمامی نوشته هایی از این دست ، شرایط موجود در محیطهای گرم ، یکسان در نظر گرفته میشوند .
هفدهمین ایران پلکس ، از رسانه های دیجیتال و چاپی ، حمایت خواهد کرد .
اختصاصی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران ، حمایت و بسترسازی برای تولید محصولات فاخر رسانه ایی در این حوزه را وظیفه خود میداند
اعلام حمایت VIV هلند از برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران
اختصاصی

شرکت VIV هلند بعنوان بزرگترین مجری رویدادهای دام و طیور در سطوح جهانی ، حمایت خود را از برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران اعلام کرد .
حضور قدرتمند سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی در IRANPLEX هفدهم
حجت الله ذبیحی خبر داد

سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی ایران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران ، حضوری قدرتمند خواهند داشت .
مجوز برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران صادر شد
سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد

پانزدهم تا هجدهم شهریورماه سال جاری،محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران میزبان هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته(iranplex) خواهد بود.

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه