امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۷
جهان مرغداری عنوان نمود

برترین نوآوری های IPPE از نظر پایگاه جهان مرغداری چه بودند ؟

نمایشگاه جهانی صنعت طیور آتلانتا بعنوان بزرگترین رویداد این صنعت ، به رغم رخداد بیماری آنفلوآنزای پرندگان در نقاط مختلف دنیا امسال نیز با قدرت تمام برگزار شد
برترین نوآوری های IPPE از نظر پایگاه جهان مرغداری چه بودند ؟
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۱۵ |
کد خبر : ۵۷۲ |
نمایشگاه ها

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران اما مفسرین در پایگاه جهان مرغداری از میان تمامی نوآوری های عرضه شده به معرفی سه تکنولوژی نوآورانه عرضه شده در این نمایشگاه به اعتقاد برخی میتواند تحولاتی عظیم را در صنعت طیور ایجاد نماید ، پرداخته است .

کیفیت پوسته تخم مرغ برای بسیاری از مزارع پرورش و کارخانجات بسته بندی  از اهمیت ویژه ایی برخوردار میباشد . به همین دلیل شرکت Orka از ایالات متحده در این رویداد ، به معرفی سیستمی پرداخت که با ارزیابی سریعی طی ده ثانیه و قبل از انجام عملیات پرینت این موضوع را بررسی کرده و حتی در صورت وجود برخی از کمبودهای تغذیه ایی در جمعیت طیور پرورشی ، این نکته را به تولیدکننده گوشزد میکند .

همچنین شرکت Southwestern Sales از نوعی سیستم گرم کننده خورشیدی رونمایی نموده است که با استفاده از انرژی خورشید ، هوای گرم و مطبوع مورد نیاز سالنهای پرورش را آماده نموده و با فشار منفی به سالن پرورش تزریق میکند .  این سیستم همچنین توانایی مدیریت درجه حرارت سالن را داشته و بنابر نیاز ، به انجام این عملیات می پردازد . به گفته سازنده این سیستم ، روش فوق یکی از کارآمدترین روشهای تبدیل منابع طبیعی به انرژی قابل استفاده در صنعت طیور میباشد که طی یک دهه گذشته ساخته شده است .

شرکت Monofolo نیز نوعی تجهیزات تمیزکننده چکمه را معرفی نمود که میتواند جایگزین سیستمهای قدیمی تر باشد . این سیستم دارای قاب فولادی ضد زنگی است که خلا ایجاد نموده و آب تازه و ضدعفونی کننده را با هم برای شستشوی چکمه بکار برده و کلیه ضایعات رو و زیر آن را از بین میبرد .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه