امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵
حجت الله ذبیحی خبر داد

حضور قدرتمند سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی در IRANPLEX هفدهم

سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی ایران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران ، حضوری قدرتمند خواهند داشت .
حضور قدرتمند سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی در IRANPLEX هفدهم
سه شنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۸ |
کد خبر : ۶۵۹ |
نمایشگاه ها

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، حجت الله ذبیحی ، ریاست این سندیکا ، روز گذشته در مصاحبه اختصاصی خود با این رسانه گفت : تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا همانند سالهای گذشته ، با قدرت در نمایشگاه هفدهم حضور پیدا کنیم . خوشبختانه این نمایشگاه ، به دلیل مدیریت و برنامه ریزی خوبی که طی سالهای گذشته داشته است ، توانسته تا در سطح منطقه غرب آسیا و کشورهای همجوار ، بهترین و بزرگترین رویداد تجاری در این صنعت باشد و حتی میتوان آن را در رده 5 تا 6 نمایشگاه بزرگ جهان در این عرصه ، طبقه بندی نمود .

ذبیحی ادامه داد : متاسفانه طی سالهای گذشته ، حمایت ها از سمت سازمانهای نمایشگاهی کمرنگ شده است و مجوزهای مختلفی میدهند که این مورد را ما به صلاح نمی دانیم .

ریاست سندیکای تولیدکنندگان و صادرکنندگان داروهای دامپزشکی ایران اذعان نمود : برای نمایشگاه هفدهم دام و طیور تهران ، حضور بیش از 1500 میهمان خارجی رابرنامه ریزی کرده ایم . سال گذشته نیز 800 میهمان خارجی را دعوت کرده بودیم که منجر به عقد قرارداد 18 میلیون دلاری شد .

وی در پایان گفت : ایران تنها کشوری است که با 16 کشور دیگر ، همسایه است . ما در تلاشیم تا این کشورها را به لحاظ تولیدات دارویی دامی پوشش دهیم و تلاش خواهیم نمود تا حجم صادرات خود را به بیش از 80 میلیون دلار برسانیم .

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

تازه های نشر

جدیدترین مقاله علمی تولیدی ما

آخرین نوبت خبری رادیو صنعت طیور

مصاحبه