امروز : سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳
اختصاصی

نهاده در برابر توزیع مرغ گرم

حمید ورناصری ، مدیرعامل شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور در خصوص موضوع توزیع نهاده در قبال توزیع مرغ گرم ، توضیحاتی را منتشر ساخت .
نهاده در برابر توزیع مرغ گرم
پنج شنبه | ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۶:۵۹ |
کد خبر : ۱۵۳ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، ورناصری در این خصوص گفت : دستورالعمل تحویل سه کیلوگرم کنجاله سویا و چهار کیلوگرم ذرت ، صرفا در خصوص مرغدارانی که امکان تحویل گوشت مرغ گرم دارند و یا مایل به انعقاد قرارداد برای تحویل مرغ گرم در پایان دوره پرورش باشند و در شرایط فعلی ، در سالن های خود جوجه دارند ، قابل اجرا میباشد .

ورناصری ادامه داد : در خصوص مرغدارانی که فاقد مرغ گرم آماده تحویل بوده و در سالن نیز جوجه در حال پرورش دارند و تمایلی به انعقاد قرارداد برای تحویل مرغ گرم در پایان دوره پرورش ندارند ، پس از ارائه معرفی نامه از سازمان جهاد کشاورزی در خصوص تعداد جوجه ، به ازای هر قطعه جوجه در حال پرورش ، ۲.۲ کیلوگرم ذرت و یک کیلوگرم کنجاله سویا به صورت نقد و تحویل قطعی با قیمت های مصوب ابلاغی صورت خواهد پذیرفت .

مدیرعامل شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور در پایان گفت : با عنایت به محدودیت های بارگیری ، در صورتیکه سهمیه مرغدار و یا درخواست ایشان کمتر از ده تن میباشد ، تحویل آن از انبار استان با قیمت اعلامی ، بلامانع میباشد .

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور