امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶
عبدالعلی طهماسبی مطرح کرد

سهم ۰.۴ درصدی صادرات گوشت مرغ از میزان تولید این محصول!

میزان تولید گوشت مرغ ، طی ماههای اسفند و فروردین پیش رو ، بیست درصد افزایش یافته است .
سهم 0.4 درصدی صادرات گوشت مرغ از میزان تولید این محصول!
سه شنبه | ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۲۱:۳۲ |
کد خبر : ۲۴۴ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، عبدالعلی طهماسبی ، ریاست هیئت مدیره انجمن ملی تولیدکنندگان زنجیره ایی گوشت مرغ گفت : با توجه به اقدامات به عمل آمده وزارت جهاد کشاورزی در افزایش ۲۰ درصدی تولید جوجه یکروزه گوشتی از آذرماه سال جاری ، متناسب با همین میزان ، تولید گوشت مرغ در اسفند و فروردین افزایش می یابد .
طهماسبی ادامه داد : از آنجائیکه بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار گوشت مرغ در وزارت جهاد کشاورزی ، در حال حاضر ، صادرات گوشت مرغ به نحوی به مدیریت میشود که روزانه تنها یک کامیون ۲۵ تنی و در ماه ، حدود ۷۰۰ تن یعنی ۰.۴ درصد از تولید ماهیانه صادر میگردد اثر چندانی بر قیمت گوشت مرغ در بازار ندارد .
وی گفت : با توجه به مخالفت وزارت جهاد کشاورزی در ایجاد ممنوعیت صادرات گوشت مرغ ، از وزارت صمت خواسته ایم تا نسبت به رفع ممنوعیت صدور گوشت مرغ در ماههای اسفند سال جاری و فروردین ماه سال ۹۸ ، دستور دهند .
ریاست هیئت مدیره انجمن ملی تولیدکنندگان زنجیره ایی گوشت مرغ در پایان گفت : مطمئنا با ادامه روند صدور ۲۵ تن گوشت مرغ در روز ، از صادرات بی رویه گوشت مرغ و خارج از برنامه جلوگیری و بازار کشور مقصد و خریدار نیز حفظ خواهد شد .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور