امروز : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۳۷
علی اکبر مهرفرد خبر داد

وزارت جهاد کشاورزی ، ناگزیر به اعمال نظارت بیشتر بر فرآیند توزیع کنجاله سویا شده است

با توجه به عدم انجام تعهدات توسط شرکت آواتجارت صبا متعلق به گروه مدلل ، وزارت جهاد کشاورزی ناگزیر به اعمال نظارت بیشتر بر فرآیند توزیع کنجاله سویا گردیده است .
وزارت جهاد کشاورزی ، ناگزیر به اعمال نظارت بیشتر بر فرآیند توزیع کنجاله سویا شده است
شنبه | ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۳ |
کد خبر : ۳۳۲ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، علی اکبر مهرفرد ، معاون وزیر جهاد در توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی ضمن ارسال نامه ایی به مدیریت این شرکت گفت : بر طبق مصوبات موجود ، آن شرکت مکلف بوده است کنجاله سویا را به قیمت های مصوب در شبکه تعریف شده به واحدهای تولیدی تحویل نماید . علیرغم تذکرات مکرر و برگزاری جلسه با نماینده آن شرکت ، نهاده مذکور با قیمت های بالاتر از قیمت مصوب به دست تولیدکنندگان رسیده و آن شرکت نتوانسته است به تعهدات خود عمل نماید . لذا وزارت جهاد کشاورزی ، ناگزیر به اعمال نظارت بیشتر بر فرآیند توزیع این نهاده گردیده است .

مهرفرد ادامه داد : هیچگونه مانعی در برابر ایفای تعهدات قبلی آن شرکت وجود ندارد ، بلکه صرفا لازم است خریدارانی که قبل از ابلاغ دستورالعمل اخیر وزیر جهاد کشاورزی خرید کرده اند ، تائیدیه جهاد کساورزی استان مقصد را مبنی بر این که نهاده با قیمت مصوب ، به دست مصرف کننده نهایی رسیده ، ارائه نمایند .

معاون وزیر جهاد در توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی در پایان گفت : بدیهی است اجرای تعهدات قبلی آن شرکت با هر شرایطی ، نه قبلا مجاز بوده و نه در حال حاضر مجاز است و معاملاتی که به هر دلیل با قیمت های بالاتر از قیمت مصوب انجام شده است ، از درجه اعتبار ساقط است و اصرار آن شرکت بر ادامه شرایط فعلی ، قابل قبول نیست .

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور