امروز : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۳۸
اختصاصی

میدان بهمن زیر تیغ ارگانهای نظارتی!!!!

اختیار قیمت گوشت مرغ به بازار سپرده شده است .
میدان بهمن زیر تیغ ارگانهای نظارتی!!!!
یکشنبه | ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۳ |
کد خبر : ۳۳۴ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، بر اساس اخبار تائید شده ، از روز پنجشنبه مورخه ، ۲۳ اسفندماه ، تیمی متشکل از سازمان تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی تهران بزرگ در میدان بهمن تهرار مستقر شده اند و از خروج محموله های گوشت مرغ خریداری شده ، خارج از قیمت مصوب ، جلوگیری به عمل می آورند .

در همبن خصوص گفتگویی داشتیم با مهدی یوسفخانی ، ریاست اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران و علت را از ایشان جویا شدیم .

یوسفخانی در این خصوص گفت : سازمان های نظارتی بر این باورند که بهای فعلی مرغ عرضه شده منصفانه نیست . از اینرو ، طی جلسه ایی که در روز چهارشنبه ، ۲۲ اسفندماه ، در استانداری تهران برگزار شد ، مقرر گردید تا از روز گذشته ، تیمی متشکل از سازمان تعزیرات جکومتی و نیروی انتظامی در این محل عرضه مستقر شوند و بر روند قیمت عرضه ، مستقیما نظارت داشته باشند .

یوسف خانی اجرای چنین طرحی جهت نظارت بر آخرین حلقه زنجیره توزیع را به دلیل عدم امکان کنترل قیمت عرضه توسط تولیدکنندگان ارزیابی نمود و افزود : ارگان های نظارتب بر این باورند که در صورت عدم وجود عوامل بازدارنده برای شبکه نهایی توزیع ، این محصول با هر قیمتی ، حتی غیرمنطقی ، خریداری شده و کشتار میشود .

ریاست اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی ، همزمانی این نظارت شدید را با توزیع گوشت مرغ منجمد و گرم داخلی در بازار ، عامل کاهش قیمت مرغ طی روزهای گذشته ارزیابی نمود و پیش بینی کرد تا این روند ، ادامه داشته باشد .

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور