امروز : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۰۸
رضا ترکاشوند خبر داد

واردات بی برنامه تخم مرغ به کشور ، منطقی نیست

تحت شرایطی که برنامه تولید تخم مرغ به صورت مدون و مشخص صورت پذیرفته است ، واردات بی برنامه این محصول به کشور ، منطقی نیست .
واردات بی برنامه تخم مرغ به کشور ، منطقی نیست
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۲۳:۰۵ |
کد خبر : ۴۱۸ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، مهندس رضا ترکاشوند ، مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن گفت : با پیگیری های صورت پذیرفته توسط این اتحادیه ، مدیران و مسئولین تنظیم بازار کشور ، از واردات آن دسته از محموله هایی صحبت میکنند که خرید آنها ، به ظاهر ، طی سال گذشته صورت پذیرفته است و محصول آن طی روزها و هفته های اخیر به کشور وارد میشود . موضوعی که مطرح ساختن آن ، بیشتر به "عذر بدتر از گناه" می ماند !

وی ضمن اشاره به این نکته که تولید تخم مرغ در کشور ، به حالت عادی بازگشته است ادامه داد : تحت چنین شرایطی ، واردات این محصول به کشور اگر به دلیل مشکلات موجود در بازار صورت می گرفت ، نبایستی به صورت ادامه دار ، برنامه ریزی می شد .

مدیرعامل اتحادیه میهن ، در پایان ضمن انتقاد شدید از روند واردات بی برنامه فعلی اذعان نمود : عدم مدیریت مناسب این موضوع ، سبب شده است تا با دلایل غیرمنطقی در این حوزه ، ارز فراوانی ، تحت شرایط حساس فعلی از کشور خارج شود . موضوعی که انتظار می رود تا مسئولین تنظیم بازار ، با دقت بیشتری آن را مد نظر قرار دهند .

 

 

 

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور