امروز : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۱۹
مهندس علی صابری مطرح کرد

دریافت مبالغ پشت بارنامه ، سبب تاخیر در فرآیند تولید صنعت طیور شده است

همچنان دریافت پشت بارنامه توسط رانندگان کامیون ، مشکل اساسی حمل بار به مقاصد خریداران و تاخیر در فرآیند تولید است .
دریافت مبالغ پشت بارنامه ، سبب تاخیر در فرآیند تولید صنعت طیور شده است
شنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۸:۲۲ |
کد خبر : ۴۳۹ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، علی صابری ، دبیر انجمن ملی تولیدکنندگان زنجیره ایی گوشت مرغ در این خصوص گفت : با توجه به اقدام به عمل آمده در تسهیل واردات نهاده های مصرفی طیور ، متاسفانه همچنان دریافت این مبالغ ، به مشکل اساسی حمل بار به مقاصد خریداران مبدل شده و تاخیر در فرآیند تولید را به همراه داشته است . 

وی ادامه داد : از آنجایی که تاکنون ، اقدامات دستگاه های ذیربط نتوانسته موجب رفع این خلاف گردد و به ناچار ، تولیدکنندگان فراخور نیازشان به مواد خوراکی طیور وجه درخواستی به عنوان پشت بار نامه را پرداخت می نمایند ، بدون اینکه این موضوع ، در قیمت تمام شده محاسبه گردد .
صابری گفت : از علی اکبر مهرفرد ، معاون وزیر جهاد کشاورزی درخواست شده است تا دستور پیگیری تشکیل شعبات ویژه ایی جهت رسیدگی فوری قوه قضاییه به این جرایم را صادر نماید تا امکان طرح شکایت و رسیدگی فوری در بازگشت پول زور پرداختی تولیدکنندگان به رانندگان کامیون ، ممکن گردد .
دبیر انجمن ملی تولیدکنندگان زنجیره ایی گوشت مرغ در پایان بر این باور بود که مطمئناً ، رسانه ای کردن این اقدام ، خود ، عامل بازدارنده ایی در انجام این تخلف آشکار میباشد .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور