امروز : یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۷
حاجی رضا تیموری خبر داد

تولیدکنندگان صنعت طیور نیز از مشوق های وزارت نیرو بهره مند خواهد شد

تولیدکنندگان صنعت طیور میتوانند با انتقال مصارف برق مزارع خود به ساعات کم باری ، از پاداش های در نظر گرفته شده توسط وزارت نیرو ، بهره مند شوند .
تولیدکنندگان صنعت طیور نیز از مشوق های وزارت نیرو بهره مند خواهد شد
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۵۲ |
کد خبر : ۴۶۰ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، حاجی رضا تیموری ، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت : وزارتخانه های نیرو و صنایع و معادن تفاهم نامه ایی را امضا نموده اند تا در راستای اجرای اقدامات مدیریت مصرف مشترکین برق و انتقال مصارف برق خود به ساعات کم بار ، از پاداش های در نظر گرفته شده بهره مند شوند .

وی ادامه داد : بر این اساس ، آن دسته از مشترکین برق که دارای چاه آب کشاورزی می باشند ، می‌توانند با مراجعه به منطقه و عقد تفاهم‌نامه ، در ساعات اوج بار ، چاه آب خود را خاموش کنند و از برق در ۲۰ ساعت دیگر به صورت رایگان استفاده کنند .
تیموری گفت : از سوی دیگر آن دسته از مشترکینی که دارای مرغداری و صنایع کشاورزی می باشند نیز می توانند با عقد تفاهم نامه ، در ساعات اوج بار از ساعت ۱۲ الی ۱۶ مصارف خود را بیش از ۱۰ درصد کاهش داده و از پاداش های در نظر گرفته شده برای آن ، بهره‌مند شوند .
لازم به ذکر است که این طرح با هدف مشارکت مشترکین تاثیرگذار در پیک بار شبکه سراسری و برای فعالین بخش کشاورزی تدوین شده است .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور