امروز : یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۷
علی اکبر مهرفرد خبر داد

قیمت بررسی شده وزارت جهاد کشاورزی از مرغ زنده : ۸۸۰۵۶ ریال

بواسطه افزایش قیمت بهای نهاده در قیمت های تمام شده جوجه یکروزه مرغ زنده درب کشتارگاه و گوشت مرغ ، قیمت اقلام مذکور افزایش یافته است .
قیمت بررسی شده وزارت جهاد کشاورزی از مرغ زنده : ۸۸۰۵۶ ریال
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۱ |
کد خبر : ۴۸۲ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، علی اکبر مهرفرد ، معاون وزیر در توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی گفت : در راستای مصوبات کارگروه تنظیم بازار مبنی بر اعلام تاثیر هزینه‌های نقل و انتقال ارز و غیره که به دلیل تحریم ایجاد گردیده ، عینا بایستی از سوی سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ، در بهای تمام شده و فروش کالا محاسبه و اعمال گردد و سازمان حمایت مکلف می باشد با توجه به افزایش هزینه‌های نقل و انتقال ارز به واسطه تشدید تحریم ها از اواسط آبان ماه ۹۷ و اولویت تامین کالا بر قیمت در شرایط کنونی ، هزینه های مذکور را مطابق اسناد و مدارک و یا اعلام بانک در محاسبه بهای تمام شده کالا لحاظ نماید .

وی ادامه داد : به واسطه افزایش قیمت بهای نهاده در قیمت های تمام شده جوجه یکروزه ، مرغ زنده درب کشتارگاه و گوشت مرغ ، قیمت اقلام مذکور افزایش یافته است .
مهرفرد در پایان گفت : با توجه به آثار موثر سهم هر یک از عوامل فوق الذکر در قیمت های تمام شده جوجه یکروزه ، مرغ زنده و گوشت مرغ ، بررسی لازم صورت پذیرفته که در نتیجه قیمت تمام شده به شرح ذیل اعلام میگردد :
هر قطعه جوجه یکروزه در مبادی تحویل : ۲۵۶۷۳ ریال
هر کیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری : ۸۸۰۵۶ ریال
هر کیلوگرم گوشت مرغ درب کشتارگاه : ۱۲۰۴۶۸ ریال
هر کیلوگرم گوشت مرغ مصرف کننده : ۱۲۹۶۱۲ ریال

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور