امروز : یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۲
رضا ترکاشوند مطرح کرد

خرید تخم مرغ تولیدی کشور توسط شرکت پشتیبانی ، فضای بازار این محصول را تغییر خواهد داد

خرید 10.000 تن از تخم مرغ تولیدی کشور توسط شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور ، فضای بازار این محصول را تغییر خواهد داد .
خرید تخم مرغ تولیدی کشور توسط شرکت پشتیبانی ، فضای بازار این محصول را تغییر خواهد داد
شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۶ |
کد خبر : ۴۸۶ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، رضا ترکاشوند ، مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن ، ضمن اعلام این موضوع که انباشتگی تولید تخم مرغ ، بالا بودن هزینه های تولید این محصول و قیمت فعلی آن در بازار سبب زیان شدید مرغداران و تولیدکنندگان این محصول شده است گفت : طی جلسه ایی که با مهندس حجتی ، وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد ، از ایشان درخواست شد تا شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور ، 10.000 تن از تخم مرغ تولیدی موجود در بازار را جمع آوری نماید . درخواستی که خوشبختانه با استقبال شخص وزیر روبرو شد .

ترکاشوند ادامه داد : با توجه به طرح موضوع ، وزیر جهاد کشاورزی از شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور خواست تا ضمن بررسی، هرچه سریعتر نسبت به تخصیص منابع اعتباری مورد نیاز و عملیاتی نمودن این پیشنهاد ، اقدام نماید .

مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن در پایان گفت : به دنبال این دستور ، اتحادیه موضوع را در دستور کار خود قرار داده است و امیدواریم تا این فرآیند عملیاتی شود چرا که این اقدام ، به طور حتم به تداوم تولید این محصول کمک خواهد کرد .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور