امروز : یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱
علی صابری خبر داد

قیمت ۸۸۰۵ تومانی مرغ زنده ، بر خلاف انتظار تشکل ها اعلام شده است

پس از شش ماه پیگیری تولیدکنندگان گوشت مرغ ، تصمیم به اصلاح قیمت مرغ گرفته شده است .
قیمت ۸۸۰۵ تومانی مرغ زنده ، بر خلاف انتظار تشکل ها اعلام شده است
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۰ |
کد خبر : ۴۸۸ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، مهندس علی صابری ، دبیر انجمن ملی تولیدکنندگان زنجیره ایی گوشت مرغ ضمن اشاره به این نکته که عدم توجه به این موضوع طی چند سال اخیر ، ضرر و زیان سنگینی را بر تولید تحمیل نموده است ادامه داد : پس از شش ماه پیگیری تولیدکنندگان گوشت مرغ ، تصمیم به اصلاح قیمت مرغ گرفته شده است . قیمت پیشنهادی تشکل ها که حدود ۹۸۰۰ تومان برای هر کیلوگرم مرغ زنده ، درب مرغداری بود در جلسه ایی چند ساعته با حضور معاونت محترم امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی به ۹۰۶۲ تومان کاهش و علارغم مخالفت نمایندگان تشکل های حاضر در جلسه ، مورد توافق قرار گرفت .
صابری ادامه داد : این در حالی است که بر خلاف انتظار ، قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری ، توسط معاون وزیر جهاد کشاورزی در توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی ، ۸۸۰۵ تومان اعلام گردیده است .
دبیر انجمن ملی تولیدکنندگان زنجیره ایی گوشت مرغ در پایان گفت : از ریاست سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ، تقاضا کرده ایم تا پیشنهاد تولیدکنندگان در قیمت ۹۸۰۰ تومان برای هر کیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری مورد قبول واقع شود تا در مواقع بروز تغییرات قیمت در بازار ، تشکل ها توان همکاری در متعادل کردن قیمت این محصول استراتژیک را داشته باشند و در نهایت ، زمینه پایداری تولید ، فراهم گردد .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور