امروز : یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۲
مهدی آهنین پنجه خبر داد

استخراج ارزهای دیجیتال در واحدهای پرورش طیور ممنوع!

شرکت توزیع نیروی برق استان قم ، نسبت به بهره گیری از برق هایی با تعرفه کشاورزی ، به منظور استخراج ارزهای دیجیتال هشدار داد .
استخراج ارزهای دیجیتال در واحدهای پرورش طیور ممنوع!
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۷:۰۹ |
کد خبر : ۵۴۴ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، مهدی آهنین پنجه ، مدیرعامل و ریاست هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان قم گفت : به منظور رونق تولید و افزایش ظرفیت اشتغال در بخش تولیدی کشور ، تعرفه های برق واگذار شده به صنعتگران و کشاورزان محترم ، ارزانتر از سایر تعرفه ها بوده و نبایستی برای تامین یرق سیستمهای استخراج ارز دیجیتال استفاده گردند .

وی ضمن اخطار به آن دسته معدود از مشترکین کشاورزی که نسبت به واگذاری بخشی یا تمامی انشعاب خود برای تامین برق سیستمهای تولید این ارزها اقدام نموده اند ادامه داد : در صورت مشاهده و شناسایی این مرامز ، برق آنها قطع ، تعرفه برق باطل و انرژی مصرفی از زمان تولید این ارزها ، با تعرفه صادراتی محاسبه و پرونده آنها به مراجع قضایی ارسال میگردد .

آهنین پنجه در پایان گفت : تعدادی از این موارد ، از طریق کنتورهای هوشمند برق و بسترهای مخابراتی شناسایی و اخطار داده شده است و تحت چنین شرایطی ، هیچگونه توجیهی از عدم اطلاع و آگاهی صاحب امتیاز برق و یا استدلال واگذاری محل به مستاجر پذیرفته نیست .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور