امروز : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۳

بازار سیاه علوفه ، تولید در صنعت طیور را غیراقتصادی کرده است!!!

توزیع بسیار ناچیز علوفه پشتیبانی امور دام ، حتی کفاف یک روز مصرف مرغداران را هم نمی دهد و بازار سیاه علوفه ، تولید را غیر اقتصادی نموده است .
بازار سیاه علوفه ، تولید در صنعت طیور را غیراقتصادی کرده است!!!
جمعه | ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۶ |
کد خبر : ۸۷ |
اخبار داخلی

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، دکتر علیمراد داوودی ریاست انجمن صنفی کارفرمایی مرغداران استان مازندران ضمن اعلام این موضوع افزود : شرایط کنونی به گونه ای می باشد که مرغداران در حال تولید ، ذخایر موجود در انبار های شان در حال اتمام میباشد و ساعت های پایانی موجودی انبارشان را می گذرانند و توزیع بسیار ناچیز علوفه پشتیبانی امور دام ، حتی کفاف یک روز مصرف مرغداران را هم نمی دهد و بازار سیاه علوفه ، تولید را غیر اقتصادی نموده است .

وی افزود تحت چنین شرایطی مرغداران جهت جلوگیری از زیان های بیشتر ، مرغهایشان را در تمامی اوزان روانه بازار نمودند که ضررهای فراوانی را برایشان به همراه داشته است و سایر مرغدارانی که امکان جوجه ریزی دارند ، به دلیل همین مشکلات از جوجه ریزی امتناع می‌کنند .

داوودی در پایان گفت : در صورتی که اقدام آنی و عاجل صورت نپذیرد ، دوام تولید در آینده بسیار نزدیک دچار وقفه جبران ناپذیری خواهد شد و به دنبال آن ، قیمت بالایی را تجربه خواهیم کرد به نحوی که در این شرایط اقتصادی کشور ، امکان واردات این محصول وجود نداشته یا با قیمت های نجومی ، تحویل مصرف‌کننده خواهد شد .

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور