امروز : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۶
اختصاصی

صنعت طیور آمریکا ، کاملا عقب مانده است !

رای پریسوال ، ریاست سازمان این سیاست گفت : تبعات این موضوع ، میتواند برای سلامت عمومی و حیات وحش بریتانیا زیان بار باشد.
صنعت طیور آمریکا ، کاملا عقب مانده است !
شنبه | ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۶ |
کد خبر : ۳۱۳ |
اخبار بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، رای پریسوال ، از مذاکره کنندگان برگزیت گفت : تبعات این موضوع ، میتواند برای سلامت عمومی و حیات وحش بریتانیا زیان بار باشد .

وی ادامه داد : مرغداران انگلیسی ، طی سال های اخیر ، پیشرفت های مثبتی داشته اند و مصرف آنتی بیوتیک را در مزارع کاهش داده اند و این تلاش ها و استانداردهای غذایی و کشاورزی در مسیر دستیابی به چنین معامله ایی قربانی می شود .

از سوی دیگر ، جورج الاستیک ، از مدافعین سرسخت خروج انگلستان از اتحادیه اروپا ، طی نوشته ایی در روزنامه گاردین اعلام نمود که کشاورزی آمریکا ، کاملا عقب مانده است و انگلستان ، نباید هیچ معامله ای که استانداردهای غذایی این کشور را کاهش می دهد ، بپذیرد .

این در حالی است که وودی جانسون ، مقام مسئول ایالات متحده در این مذاکرات بر این باور است که استانداردهای مواد غذایی این کشور در حد مطلوب است .

در ایالات متحده، تولیدکنندگان مجاز به استفاده از کلر و سایر مواد ضدعفونی کننده در جهت ضدعفونی و حذف باکتری های مضر از محصولات هستند . موضوعی که اتحادیه اروپا 22 سال پیش ممنوع ساخت و از آن زمان ، به محلی از اختلافات جدی این منطقه و آمریکا مبدل شده است .

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور