امروز : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۴
اختصاصی

بازار صنعت طیور روسیه دچار تشنج شده است-افزایش تعداد تولیدکنندگان ورشکسته در این صنعت!

تولید گوشت مرغ روسیه کاهش یافته است .
بازار صنعت طیور روسیه دچار تشنج شده است-افزایش تعداد تولیدکنندگان ورشکسته در این صنعت!
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۷:۲۲ |
کد خبر : ۴۴۵ |
اخبار بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، بر اساس برآوردهای صورت پذیرفته نرخ رشد صنایع طیور این کشور تا سال ۲۰۱۸ میلادی در کمترین میزان خود ، طی بیست سال گذشته بوده است و ده ها شرکت به دلیل رخداد و شیوع بیماری آنفولانزای پرندگان و هزینه های رو به رشد و کاهش میزان سودآوری پیرامون آن ، ورشکست شده‌اند .
با توجه به داده‌های به دست آمده ، این کشور طی سه ماهه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی ، ۱.۱۵ میلیون تن گوشت مرغ تولید کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ، ۶.۲ درصد کاهش را نشان می دهد .
در همین حال ، تنها طی ماه ژانویه سال جاری میلادی ، تولید گوشت مرغ روسیه ، در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته ، ۳.۸ درصد کاهش یافته و به ۵۰۲ هزار تن رسیده است .
مفسرین بر این باورند که پس از دو دهه رشد مداوم ، بازار داخلی این کشور اشباع شده است و ادامه روند تولید ، تنها به وسیله کمک های دولتی تامین می شده است ، اما در حال حاضر هیچ راهی برای توسعه بیشتر در این کشور وجود ندارد .
بر اساس گزارشات رسمی مقامات این کشور ، میانگین سرانه مصرف گوشت مرغ در روسیه ۱۶.۲ کیلوگرم می باشد . میزانی که با تولید فعلی آن یکسان است .
در نهایت ، شرکت خدمات کشاورزی روسیه در تلاش است تا با صادرات گوشت مرغ این کشور به چین بازار فروش خود را گسترش داده و از تنش رو به رشد در صنعت طیور این کشور جلوگیری نماید .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور