امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲
اختصاصی

افزایش ۴۸ میلیون دلاری سرمایه گذاری کارگیل در چین

کارگیل ، میزان سرمایه گذاری خود در فرآیند تولید گوشت طیور در چین را بیش از 48 میلیون دلار افزایش داد .
افزایش 48 میلیون دلاری سرمایه گذاری کارگیل در چین
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۰۷:۰۶ |
کد خبر : ۵۲۱ |
اخبار بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، به نظر میرسد تا این شرکت ، با سرمایه گذاری خود در زنجیره تولید کامل گوشت مرغ در چوزو ، در تلاش است تا سهم خود را در بازار بزرگ این کشور افزایش دهد .
این دومین سایت تولید کارگیل خواهد بود که از سال 2013 تا کنون در این منطقه ساخته شده است . با احداث و افتتاح این مجموعه ، کارگیل قادر خواهد بود تا سالیانه بیش از 32000 تن گوشت مرغ و محصولات پروتئینی را در این بخش ، تولید نماید .
تجهیزات مدرن نصب شده در این سایت ، تولیدکنندگان را قادر میکند تا سی درصد ، سرعت تولید خود را افزایش دهند و از سوی دیگر ، با استفاده از این زنجیره تأمین یکپارچه، Cargill کنترل کاملی بر کیفیت و ایمنی مواد غذایی خواهد داشت و قادر خواهد بود تا هر محصول تولیدی در این مرکز را ظرف دو ساعت ، ردیابی نماید .
کارشناسان بر این باورند که استانداردهای زندگی شهروندان چینی طی سالهای اخیر بهبود یافته است و گوشت مرغ ، به بخشی جدانشدنی از غذای مصرفی آنها مبدل شده است . بر اساس برآوردهای صورت پذیرفته ، مصرف گوشت مرغ توسط شهروندان چینی از یک کیلوگرم در سال 1978 میلادی به 9.7 کیلوگرم در سال 2017 میلادی افزایش یافته است و در حال حاضر نیز این ماده پروتئینی با ارزش ، رتبه دومین گوشت مصرفی این کشور را از آن خود کرده است .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور