امروز : یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۳
اختصاصی

رویای هندی ها برای بازی در زمین تولیدکنندگان بین المللی سویا

کارشناسان بر این باورند که هندوستان توانایی مبدل شدن به بازیکنی با نقش های بسیار مهم در بازار تولیدی سویا را دارد .
رویای هندی ها برای بازی در زمین تولیدکنندگان بین المللی سویا
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۰ |
کد خبر : ۵۴۱ |
اخبار بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، برآوردهای صورت پذیرفته حاکی از آن دارد که در صورت سرمایه گذاری مناسب در این بخش ، این کشور می تواند تولید خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد .

این در حالی است که تولید این کشور در فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته ، بیش از ۲۷ درصد رشد را نشان می دهد .
برخی مفسرین بر این باورند که تولید کنندگان سویا در این کشور ، پس از طی مراحل یاد شده می توانند در وهله نخست ، نیازهای داخلی این کشور را فراهم نمایند و پس از چند سال به صادر کننده این محصول مبدل گردند .
موضوع فوق تحت شرایطی مطرح می‌شود که دولت هند به ادارات و سازمانهای خود دستور داده است تا راهکارهایی را به منظور افزایش تولید در بخش هایی که این کشور دارای مزیت مشخص است ، در مسیر صادرات محصولات به چین ، به کار گیرند .
مدیران کشاورزی این کشور امیدوارند تا سال ۲۰۲۲ میلادی ، تولید محصولات کشاورزی در این کشور را به دو برابر میزان فعلی افزایش دهند .
در نهایت برآوردهای صورت پذیرفته حاکی از آن دارد که چین تا سال ۲۰۲۸ میلادی بیش از نیمی از سویای تولیدی در جهان را مصرف خواهد کرد و این در حالی است که به طور حتم یک کشور خاص نمی تواند این نیاز را برآورده نماید .
فرصتی که به نظر می رسد تا هند با جدیت فراوان آن را دنبال می کند .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور