امروز : یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۷
اختصاصی

توسعه بازار تولید مواد معدنی ارگانیک خوراک طیور تا سال ۲۰۲۴ میلادی

بازار صنعت تولید مواد معدنی ارگانیک خوراک دام تا سال 2024 میلادی ، تا بیش از 845 میلیون دلار افزایش خواهد یافت .
توسعه بازار تولید مواد معدنی ارگانیک خوراک طیور تا سال 2024 میلادی
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۲۷ - ۰۷:۱۴ |
کد خبر : ۵۴۵ |
اخبار بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، مفسرین بر این باورند که استقبال مصرف کنندگان در بهره گیری از مواد طبیعی در جیره مصرفی طیور پرورشی ، یادآور فقدان برخی مواد مغذی ضروری در خوراک مصرفی این پرندگان بوده و از این رو ، نقش این محصولات را در خوراک طیور ، حیاتی می سازد . 

از سوی دیگر ، افزایش مصرف این گروه از محصولات در جیره مصرفی طیور ، فعال سازی هورمون ها و آنزیم ها در بهبود فرآیند متابولیسم را به همراه داشته و به افزایش بیشتر وزن ، بهبود میزان جذب مواد غذایی ، پیشگیری از بیماری ها و کاهش خستگی ، منتهی میگردد .
در این بین برآوردهای صورت پذیرفته حاکی از آن دارد که بزرگی بازار روی ، به بیش از 225 میلیون دلار رسیده است . محصولی که مصرف آن ، بهبود وضعیت ایمنی طیور پرورشی را به همراه دارد .
همچنین ، انتظار می رود تا بازار مواد معدنی ارگانیک خوراک تولیدی چین ، تا سال 2024 به بیش از 60 میلیون دلار برسد و در این مسیر ، رشد سریع اقتصادی ، افزایش مصرف گوشت و مرغ به عنوان منابع پروتئین ، از جمله مواردی است که در این افزایش مصرف ، دخیل هستند .
در نهایت ، حضور تولیدکنندگان منطقه ای و محلی متعدد در این بخش ، سبب می شود تا بازار این صنعت به شدت وضعیتی رقابتی پیدا کند و از اینرو ، ادغام و توافق های عرضه و توزیع محصول ، استراتژی هایی کلیدی محسوب میشوند .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور