امروز : یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۱
اختصاصی

آیا هندی ها به واردکننده ذرت مبدل خواهند شد؟

بهبود شرایط زندگی شهروندان هندی و تغییر رژیم های غذایی آنها از گیاهخواری به مصرف فزاینده گوشت مرغ ، سبب شده است تا دولت این کشور ، مجبور به واردات میزان بالاتری ذرت شود .
آیا هندی ها به واردکننده ذرت مبدل خواهند شد؟
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۲۰:۳۸ |
کد خبر : ۵۶۶ |
اخبار بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، برخی کارشناسان بر این باورند که واردات این نهاده به هند ، طی سال جاری و تا ماه نوامبر ، به بیش از یک میلیون تن برسد . از سویی ، به نظر میرسد تا تامین ذرت هندی ها را کشورهایی چون اوکراین و میانمار بر عهده گرفته اند .

متخصصین انجمن تولید خوراک هند ، موسوم به CLFMA اعلام کرده اند که افزایش جمعیت این کشور ، بهبود درآمد خانوارها و تغییر عادات غذایی سبب افزایش مصرف غذاهای غیرگیاهی در این کشور شده است . درآمد سالانه مردم این کشور ، طی ماههای اخیر ، حداقل 10 درصد افزایش یافته است . در همین حال ، وزارت کشاورزی هند نیز بر این باور میباشد که تقاضای مردم ، برای گوشت مرغ ، حداقل 5 درصد افزایش داشته است و تا پایان سال جاری میلادی به 5.1 میلیون تن رسیده است .
در نهایت ، کارشناسان معتقدند که صادرات ذرت این کشور روز به روز کاهش خواهد یافت و در صورت ادامه روند رشد فعلی در بخش کاشت و برداشت ، این کشور ، طی کمتر از دو سال ، هند ، قطعا به واردکننده عمده این محصول ، مبدل خواهد شد .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور