امروز : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴
اختصاصی

گوشت مرغ مالزی در راه کشورهای خاورمیانه است

برخی تولیدکنندگان گوشت مرغ در مالزی در تلاشند تا طی نیمه نخست سال 2020 میلادی به بازارهای جذاب کشورهای حوزه خاورمیانه وارد شوند .
گوشت مرغ مالزی در راه کشورهای خاورمیانه است
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۸:۳۱ |
کد خبر : ۵۹۰ |
اخبار بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، این شرکتها ، پس از بازار خاورمیانه در تلاشند تا به بازار کشورهایی چون سنگاپور ، هنگ کنگ و ژاپن نیز دست یابند . مفسرین بر این باورند که مدیران دولتی این کشور در افق چشم انداز ده ساله خود ، افزایش تولید گوشت مرغ این کشور تا 30 درصد ، بیشتر از میزان کنونی را پیش بینی کرده اند .

این در حالی است که بر اساس گزارشات واصله از این کشور ، محققین مالزیایی در UMP Technology ، موفق به ساخت آنزیمی تحت عنوان MD2 شده اند که از عصاره میوه آناناس به دست می آید و میتواند کیفیت گوشت مرغ تولیدی در این کشور را تا سطوح چشمگیری ، افزایش دهد . بهره گیری از این آنزیم همچنین میتواند به تولیدکنندگان مرغ بدون آنتی بیوتیک کمک شایانی نماید تا به اهداف خود دست یابند .
در نهایت ، مالزی پیش از این موفق شده بود تا فرآیند توزیع و بازار میوه آناناس را در این کشورها به صورت سیستماتیک راه اندازی کند . موضوعی که به اعتقاد کارشناسان میتواند به آنها در توزیع گوشت مرغ نیز کمک شایانی بنماید .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور