امروز : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷
وزارت کشاورزی آمریکا اعلام کرد

مرغداران آمریکایی در برابر جنگ تجاری با چین،بسته های حمایتی دریافت خواهند کرد

وزارت کشاورزی آمریکا ساعتی پیش اعلام نمود که برخی از تولید کنندگان طیور این کشور ، احتمالاً بخشی از بسته های کمکهای مالی این وزارتخانه را با هدف کاهش تاثیرات ناشی از جنگ تجاری با چین دریافت خواهند کرد .
مرغداران آمریکایی در برابر جنگ تجاری با چین،بسته های حمایتی دریافت خواهند کرد
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۰ |
کد خبر : ۵۹۲ |
اخبار بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران سونی پرودو ، وزیر کشاورزی این کشور ادامه داد : این کمک مالی به طور تقریبی ۴۳۲ میلیون دلار خواهد بود و احتمالاً ، بخش اعظمی از آن به ایالت های میانه غربی این کشور تخصیص خواهد یافت .

این حمایت های مالی پیش از این و طی ماه گذشته میلادی ، به منظور مقابله با تاثیرات مخرب جنگ تجاری این کشور با چین تخصیص یافته بود .
پرودو گفت : ما تلاش خواهیم نمود تا تنها کشاورزان و تولید کنندگان صنعت طیور ، با تعرفه های تلافی جویانه چین مجازات نشوند . اگرچه ما همچنان تلاش خواهیم کرد تا بازارهای محصولات تولیدی خود را در سرتاسر جهان گسترش دهیم .
با افزایش تنش های تجاری میان دو کشور ، دولت چین تهدید به توقف کامل خرید محصولات کشاورزی از ایالات متحده را مطرح ساخته است . موضوعی که سبب شده تا دولت آمریکا ، بسته ایی ۱۶ میلیارد دلاری را به منظور حمایت از تولید کنندگان در این بخش اختصاص دهد .
لازم به ذکر است که بیش از ۴.۵ میلیارد دلار در صنعت تولید گوشت مرغ در ایالات متحده ، سرمایه گذاری شده است .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور