امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳
جولیان مادلی مطرح کرد

نقش مهم تخم مرغ در تغذیه خانواده ها طی قرن گذشته

به نظر می‌رسد تا کمیته های اجرایی روز جهانی تخم مرغ در سرتاسر دنیا ، شعار "تخم‌مرغ منبع پروتئینی با کیفیت بالا" را در دستور کار خود قرار دهند .
نقش مهم تخم مرغ در تغذیه خانواده ها طی قرن گذشته
جمعه | ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۷ |
کد خبر : ۷۷ |
اخبار بین الملل

به گزارش رادیو صنعت طیور ایران ، تخم مرغ به عنوان منبع ارزشمند پروتئین برای تمامی مراحل زندگی ، محسوب میشود . موضوعی که امسال در روز جهانی تخم مرغ که جمعه ۱۲ اکتبر میباشد ، با تأکید بیشتری بررسی خواهد شد .

جولیان مادلی، مدیر اجرایی WEO ، گفت : "ما در تلاشیم تا در روز جهانی تخم مرغ ، پیام های هدفمندی را که منافعی خاص برای گروه های اصلی مصرف کننده این محصول ارزشمند - قبل از تولد ، در طول سال های اولیه ، بزرگسالی و پس از آن را به وجود آورده است ، بسازیم و در این مسیر ، با بهره گیری از طیف وسیعی از کانال های ارتباطی به ویژه شبکه های اجتماعی ، به مخاطبان بیشتری ، دست یابیم .

از سوی دیگر ، تخم مرغ توانایی آن را دارد تا در از بین بردن گرسنگی در سرتاسر جهان ، نقشی اساسی ایفا کند و از اینرو ، بنیادهای بین المللی ، همچنان به ارائه طرح های تغییر زندگی در برخی از مناطق فقیرنشین جهان می پردازد .

در نهایت ، از آنجایی که بزرگداشت این روز ، ۲۳ سال پیش آغاز شده ، کشورهای بیشتر و بیشتری در روز جهانی تخم مرغ شرکت داشته اند تا جائیکه سال گذشته ، بیش از ۴۰ کشور با ۲۳۰ میلیون مخاطب مستقیم ، در این نکوداشت شرکت داشته اند .

 

 

شما اجازه ویرایش یا ارسال نظر ندارید.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور