امروز : یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۱

آخرین اخبار

سرویس خبری دولت

رفتارشناسی نفوذ و مانور تجمل در دوره آقای هاشمی رفسنجانی و امروز
هاشمی رفسنجانی

شمی رفسنجانی در۱۸ آبان ۱۳۶۸در خطبه نماز جمعه معروف خود که بعدها به خطبه مانور تجمل معروف شد، بیان داشت: رفتارهای درویش‌مسلکانه وجهه جمهوری اسلامی را نزد جهانیان تخریب کرده است، زمان آن رسیده که مسئولین ما به "مانور تجمل" روی آورند.
چرا آمریکا و غرب به‌دنبال نفوذ در ایران هستند؟
اختصاصی / نفوذ به‌استناد نظرات مسئولان

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با وب‌سایت رسانه‌ای مایک می‌گوید: با امضای توافق دست نیروهای معتدل‌تر در ایران را قوی‌تر کردیم و اگر کابینه روحانی این‌طور وانمود کند که اتفاق خوبی برای مردم رقم زده‌اند، دست آنها در مقابل تندروها قو‌ی‌تر می‌شود.
غرب در آزمون صداقت‌ورزی یا نفاق؟!
یادداشت / برجام مطلوب آمریکایی‌ها چیست؟

مشاهده رفتار غربی‌ها به‌ویژه آمریکایی‌ها تاکنون نشان داده است که آنها همچنان به‌دنبال دو هدف اساسی هستند: ۱ ــ محدود و برچیده‌سازی برنامه هسته‌ای ایران به‌عنوان هدف حداقلی ۲ ـ مهار نقش‌آفرینی ایران در منطقه و تغییر رفتار ایران در مناسبات بین‌الملل.
اولویت اصلی و فوری؛ حمایت از تولید، حمایت از تولید و حمایت از تولید
یادداشت / حجت الاسلام شیرمردی

فشار رکود در کنار تلاش دولت برای افزایش سهم مالیات در درآمدهای عمومی کشور، فشار بی‌سابقه ای را به پیکر نحیف تولید در کشور وارد کرده که بسیاری از صنعت‌گران ما امروز خانه‌نشین شده‌اند و تعداد زیادی از کارگران بیکار. هر روز خبرهای ناگواری به گوش می‌رس
دغدغه‌ها و تفاوتهای 2 کشور ایران و عربستان در یک نگاه
یادداشت / حجت‌الاسلام علیزاده

در شرایط پیش‌آمده، اسلام آمریکایی عربستان و اسلام سکولاری و لیبرالیزه شده ترکیه و اسلام تحجر و انفعال لندنی یا همان سنی آمریکایی و شیعه انگلیسی، جز خدمت به کانون اصلی فتنه‌ها یعنی آمریکا و اسرائیل گوئیا هنر دیگری نداشته و ندارند.

مقاله علمی روز

مجلات داخلی صنعت طیور

آخرین رویدادها

مجلات بین المللی صنعت طیور